Mehmet Akif Ersoy Mah., 286. Sok., Profis İş Merkezi A Blok No:6 İç Kapı: 25 Yenimahalle/ANKARA
Pazartesi- Cuma: 09:00 - 17:00

Hakkımızda

İnsanların yaşam kalitesini arttırmak amacı ile yola çıkan Raising İlaç, 2015 yılında kurularak sektördeki yerini almıştır. Raising İlaç, üreme sağlığı alanında tedavi ve takviye süreçlerinde kullanılan ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Titizlikle gerçekleştirilen akademik ve bilimsel faaliyetlerin sonucunda üretilmiş olan ilaçların, geniş hizmet ağı ile halka güvenli bir şekilde ulaşmasına aracılık etmektedir. Raising İlaç, Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde temsilcileri bulunmaktadır. Ürünlerini, Türkiye genelindeki tüm eczanelere ulaştırarak verdiği hizmeti sınırsız kılmayı amaçlamaktadır.

Raising İlaçGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı ruhsatları ile tedaviye destek adı altında insanlığa ve tıp dünyasına sunduğu 2 ürünüyle sahada boy göstermeye başlamıştır. Formülleri hazır bulunan ve üretim aşamasında olan diğer ürünleri ile bu alanda ilerlemeye devam etmektedir. Raising İlaç, bünyesinde Prosseed Saşe ve Trıfoll adı altında 2 ürün bulunmaktadır. Prosseed Saşe, hücre yenileyen ve DNA, RNA hasarını önleyen bir gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır. Bu ürün, kadın infertilitesinde kaliteli yumurta rezervi sağlanmasında büyük rol oynamaktadır. Erkek infertilitesinde (Azosperm) ise spermin kalitesini, canlılığını ve ileri hareketliliğini sağlamaktadır. Hücre içerisinde bulunan Serbest Oksijen Radikallerinin, hücre dışına çıkarılmasına büyük oranda yardımcı olmaktadır. Trifoll ise annenin hamilelik döneminde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral takviyesini sağlamaktadır. Hizmete sunduğu ürünler, akademik uzmanların üniversite çatısı altında yapmış olduğu ar-ge çalışmalarının neticesinde üretilmektedir. Ürünlerin tamamı, bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP, ISO, CE ve HELAL sertifikalarına sahiptir.

                                                                                                                                          

Raising İlaç, kurulduğu günden bu yana profesyonelliği esas alarak, deneyimli kadrosu ve güçlü altyapısı ile çalışmalarına devam etmiş ve her geçen gün kendini geliştirmiştir. Var olan saygınlığını elde etmesinde, kaliteli yönetim kadrosu ile uzman ekiplerle çalışması etkili olmuştur. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmiş ve sahadan gelen talepleri göz önünde bulundurarak çalışmalarına hız kazandırmıştır. Böylece öncü firmalar arasında yerini almıştır.

Son yıllarda Türkiye ilaç sanayisinde hem Orta Doğu’nun hem de Türkiye Cumhuriyetleri’nin odak noktası olmaktadır. Bu süreçte ise Raising İlaç, üretimlerinin tamamını Türkiye’de gerçekleştirerek, tüm dünyaya destek olmayı amaçlamaktadır. Sektörde kendini kanıtlayan Raising İlaç, yenilikçi ve dinamik çalışmalarıyla sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak sağlık alanına destek olmaktadır. Raising İlaç, attığı istikrarlı adımlarla her gün daha da büyümekte ve hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Misyonumuz

Yaşam kalitesini artırmak amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, kurmuş olduğumuz profesyonel kadro ve çalışma azmimiz sayesinde hizmetlerimizde her gün küçük mucizelere imza atıyoruz. Evrensel değerlere sahip ve insan sağlığına değer veren, güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla, müşterilerimiz için kaliteli ve öncü ürünler tedarik ediyoruz. Ürünlerimizi, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırarak sağlık sektörüne ve insana umut oluyoruz.

Vizyonumuz

Sağlık ve ilaç sektöründe yer alan dinamik çalışanları ile hız kesmeden sürekli gelişmeyi ve büyümeyi amaçlıyoruz. Mevcut kaynakları verimli kullanarak insanlığın sahip olduğu yaşam kalitesini yükselten kaliteli ve yenilikçi ürünleri, öncelikli olarak Türk Tıbbı’nın daha sonra da dünyanın hizmetine sunarak sektördeki lider firmalar arasında yer almak istiyoruz.

Insurance Quote

    Choose type of Insurance:

    Level of protection:

    Contact details: